21:40
חיים אינטימיים בנישואין - כיצד לשמור על סקס לא גם לאבד עניין

אדם הוא יצור כזה שקיבל משהו לא רע פעם, זה יופיע זה שוב במידה רבה עוד יותר. כמובן, כולנו יודעים היטב מה יש צורך להביא כל הזמן עושר, אחרת יש סיכון של "קירור" מהיר של שני השותפים. כדי למנוע זאת, תן את הדמיון יהיה. זה יכול להיות גם מה מציין במיטה, לנסות תנוחות חדשות, לקנות צעצועים בחנות סקס, אג"ח שונות, מסכות ומריסים.

התוכן של המאמר

1 קשיים ודרכים לפתור אותם 2 Goovovukha 3 בני זוג, לשים את זה בעדינות, להפסיק להסתכל 4 תשוקה OSHLA 5 עם גיל לא, כמו אנשים נהגו להביע, לא רצון להלחין משהו חדש 6 קומפלקסים 7 לא חושב על רע 8 סקס לא קורה רק בזכות 9 ליבידו שונה בקרב שותפים 10 תשוקה וצריך

אבל בעיקר, בתוצאות, השאלה מתעוררת לא על איך להשיג את הרצוי, אבל ישירות איך לחסוך יחסי מין בנישואין. איך לשאת את השנים של חיי משותף של התשוקה כי היה בלתי הולם בהתחלה? וכיצד להחזיר אותו כאשר אין מין עם אשתו?

במקום לפנות לסטטיסטיקה, אז אתה יכול לראות מאה אחוז, כמו רבים באים לידי ביטוי, מספרים קבועים: שבעה נישואים מתוך 10 סתיו ישירות עבור סיבות קשורות סקס: בין אם זה בגידה, או אי שביעות רצון במיטה לאחר זמן. מה לעשות כי האיחוד הימי פשוט נשאר חזק, והדברים לא היו אפורים מבעיות ביתיות קבועות? תשובות לכל השאלות שתמצאו במאמר זה.

קשיים ודרכים לפתור אותם

לפני שהוא יחליט, זה צריך להיות חשיבה לחלוטין. זה לא, אם כן, תופס רוב נשוי, אשר סובלים מחוסר מין בחיים משותפים: הם פשוט לא יודעים, בגלל מה שבן הזוג בוגר תאווה.

Byetovuha2

הראשון והרוב מאיתנו מתייעצים תנאי מוקדם משותף לקירור של שותפים זה לזה הוא מה שנקרא "משק בית". זה מאוד נרדף להקצות מה ישירות בגלל התשוקה שלה הולך על התוכנית השנייה, ואת השאלות 1 על איך להאכיל את המשפחה, אשר מחבת, להיות, כדי לרכוש וכיצד למסור את הדו"ח בפועל בעבודה. כמובן, בהיבטים כאלה, לא רגשות נלהבים לא יכולים ללכת.

כפי שאתה יכול, זה הפך, לעשות במצב כזה? התשובה היא פשוטה מאוד טריוויאלית - אתה צריך להסיח את הדעת. ולא הנישואים שלך מבוססים על אהבה, ולא רק בפיקדונות מיניים, אתה יכול להתגבר על כל הקשיים, תוך שמירה על תשוקה ותשוקה הדדית זה לזה ביחסים.קפדני על איך לשמור על המיניות, במאמר שלנו עוד יותר על ידי התייחסות.ויקטוריה פומין

אחרי הכל, העובדה, וכך זמין כל יום, מפסיק להיות מבוקש. המועצה היא אחת - כדי להדליק זה לזה שוב, אתה צריך קצת זמן במשך זמן מה.

טיולים עסקיים, נסיעות טיול, הפרדות קצרות טווח מסיבות אחרות - כל זה צריך סוף סוף להיות נתפס בדיוק כמו בדיקת רגשות, אבל כישלון. עם הזמן, תשוקה מינית תהיה זמן להגדיל ומין יצטרך לקיים יחסי מין, כמו שיש לנו זמן לדבר, קבוע במשך זמן רב.

בני הזוגים לא אומרים עוד Watch3

בעיה זו ברורה. לפחות מה שאדם עוד יותר שנים מאוחר יותר, זה בדרך כלל לראות את אותו מלכודת הידוק, דק, עם דמות שיק וצורות מפתה, גבירות - סוס מזג עם קוביות של העיתונות, ידיים חזקות ושאבה שרירים.

כמובן, כמעט כל בני הזוג מאוכזבים כאשר אחרי כמה שנים לפניהם כבר לא אישה יפה עם מגזין או זכר מהסרט, כמו שיש לנו זמן לדבר, אשתו אטימה עם עודף שומן, עקשן בחזרה , אז חוץ מזה עם שקוע לאחר שדיים הריון, אשר סיימו לצייר וללבוש הלבשה תחתונה מפתה, או גברים שמחזיקים את ידו במכנסיים קצרים, מתפשטת גרביים בכל הבית, מת שוכב ומקלקל את האוויר בעת צפייה בסדרה. באופן טבעי, כל זה לא תורם לעקבות תשוקה בשיתונים.

כדי למנוע זאת, אתה יכול לדמיין שאתה מכיר את בן הזוג שלך עבור החודש הראשון ועדיין לא עשו זיכרונות מדכא על זה. נסו להיראות נהדר ולשמור בהתאם לנוכחותה.

נהל את עצמך עם צד טוב, להראות כי השנים שלך עדיין קדימה, ואתה עדיין בשיא. במקום זאת בן הזוג שלך אתה כל הזמן לשמוע רמזים, כי הגיע הזמן לרדת במשקל, ללכת לחדר הכושר, אז אתה צריך להקשיב להם. נסה לענות

תשוקה השמאלית

זה יהיה גם עקרוני יותר כולל כי עם הנישואין, התשוקה של עצמו יורדת על איך אנחנו רגילים לקרוא, התוכנית השנייה. היא לעתים קרובות במקום, בסופו של דבר, טיפול מגיע, וזה הכרחי לחשוב ולקחת. אי אפשר לחפש מאדם וללכת לתמיכה מתמדת, מקשיבה לבעיות, ויחסים מאובקים.

הכל - דברים בלעדיים הדדית. במקרה זה, הוא עקרוני לעקרון, כביכול הוא למצוא באמצע זהוב, אשר יאפשר כך לדבר כדי לזרוק תמיכה הדדית, אבל באותו זמן ייתן מקום עבור ספונטניות.

לרוב לאחר החתונה, אנשים פשוט להיות יותר מאיתנו התרגלו לקרוא כמעט בכל הדברים. עבור אוכלוסיית העולם שלהם, זה הופך להיות יותר קביעת מאשר קודם. אין איסורים בתוך הבית שלנו ולא יכול להיות (כמובן, הם לא מדברים על משהו בלתי חוקי).

במקום זאת יש לך משאלה ארוכה לחוות אלמנטים BDSM, אבל הסטטוס שלך הוא בדרך כלל לא מאפשר לך לעשות את זה, ואז לשכוח את הבוט שלך, מוסחת ממנו במשך זמן מה לעשות כל מה שרוצה. ואכן, בסופו של דבר, לא חוכמה של אנשים, בכלל, גלוסיט: בן הזוג והאישה - השטן אחד.

עם הגיל, אין, כפי שישבנו בזמן, אני נראה לכתוב כל רצון להלחין משהו חדש

זה נראה למה להיכנס משהו חדש מאשר יש אחד זקן שעובד כל כך גדול? אולי באזורים אחרים זה אומר, ולשים את זה בעדינות, זה יהיה נכון, אבל לא במקרה של סקס. לא עבור אף אחד לא סוד כי בכל עת, המין היה אחד איך כולם אומללים, השיעורים הרצויים ביותר. בחיים המודרניים, הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהחברה. אינטימי הוא בכל דבר: אם זה תחתונים שונים בבגדי החנות או מבצעים, שבהם נעשה שימוש פשוט, כפי שכולם מובנים, תמונות חשופות.

לאפשר לאור התשוקה כל הזמן, בסופו של דבר, זוהר בך כשזה מגיע למין.

תגיד השותף שלך על הרצונות הנסתרים שלך. הכל כבר מזמן לדעת מה יש לך רצון לקיים יחסי מין או בחדר לוקר החנות. ראוי לציין את זה או שאתה בפזיזות כמו מחפש את בן הזוג שלי כאשר הוא בלי בגדים.

מסלמה מנוסה רוצה לשתף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. הם תמיד חסרי עניין ונכונים. עם זאת, זה עכשיו לא אותם רגעים חיוביים לעבודה.

בני הזוג צריכים לחשוב על זה ועל תשוקה מינית - לא בפסקה האחרונה שאתה צריך לקחת בחשבון. רק שיחה עם בן זוג תעזור במצב זה. נסו להבין את זה ממה שהוא צריך יותר סקס ממך. לא, אתה לא צריך להיכנס למיטה בכל פעם כדי לספק את בן הזוג.

קומפלקסים6

אל תתנו לעמדה לבכות לתוך החיים שלך. טוב מאוד להדגיש מה זוכר אותך כבר אהוב, ולא, באופן כללי, צלוליטיס הוא אף פעם לא יכול להגיד את זה כדי לשנות את בן הזוג שלך בעולם upony אודותיך.

כמובן, זו לא היתה שאלה שהשקת את עצמך מאוד, אבל זו שיחה אחרת לגמרי. כמעט תמיד נוקשות מופרזת מובילה, כפי שכולם ברורים, העובדה כי תשוקה, לשים את זה בעדינות, יוצא, ואת הדברים עצמם להיות מתוח. אחרי הכל, אתה צריך סקס לשני השותפים, אפילו כמה מהם לא, זה יהיה, ומסמיכות אינטימית כל יום הוא מספר עצום של יתרונות.

אל תחשוב על BAD7

בחייו של כל זוג אין הרגעים האהובים ביותר, אבל לא עומד, בסופו של דבר, לעשות מן הטרגדיה שלהם. הניכור שעשוי להיראות בין בני זוג - זה די תופעה רגילה, וזה לא רק שווה פחד. כולם יודעים מה הרגשות הם קצת קר, אז זה לא, בסופו של דבר, זה אומר שהם 100 אחוז דהוי. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%9f/

נסה איכשהו לנהל את ארוחת הערב שלך עם נרות, לשים על תחתונים יפה, להכין הפתעה שתעזור לנשום את החיים האחרונים בעסק שלך, אשר בתורו ישפיע על כמה אנשים חושבים על תקשורת מינית.

סקס לא רק בגלל תשוקה 8

כמעט כל אנשי הקשר מכל הנשמות מופתעים כאשר הסירוב להתקבל מבן הזוג שלהם שוב ושוב, בלי ברור כי, זה היה נראה האירועים. אבל, לא, לשים את זה בעדינות, לשלם תשומת לב לבעיות של חצאי שלהם, אז כל קשר רוחני לא, זה היה אפשרי ללכת ודיבור. זה ברור מאוד, והפרשנות לעולם לא קורה בפני עצמה, וכולל הכל תלוי ישירות ישירות מהקרבה בין השותפים.

על פי הסטטיסטיקה, שותפי אמון פרטיים יותר, סקס חם יותר בהירים אורגזמות. לא הרבה מי יודע מה המרכיב שלך שלך, כמו הרבה מצרכנים בארה"ב, יהיה ביחד, לשים את זה בעדינות, לתת לך תענוג, זה יהיה סוף סוף רוצה להיות בנוסף לאותה תשוקה לנצח, לשים את זה קצת, נשאר בבית שלך.

ליבידו שונים בקרב שותפים 9

ליבידו הוא תשוקה מינית, "גודל", אשר מתאר כאדם אחד או אחר זקוק למין. אולי משהו שמישהו יש תופס את הזמן הראשון לחודש, ומישהו יכול ועם, כמו רבים באים לידי ביטוי, אשתו פעמיים במשך היום, ועל הדרך מעבודה לשטוף פילגש ועדיין עם הידיים, כמו כל יודע, לעבוד מספר פעמים. כולנו אנשים, וכולנו שונים. או אולי רעיון אחד כי השותף שלך עשוי להיראות מולך בגדים סקסי, ניתן לצמצם מן המוח. לא לשתוק כשמדובר לספר אור חדש או, לשים את זה בעדינות, כדי לתמוך בוערת של הישן.קילוגרמים נוספים, אלבומים על הצדדים, צלוליטיס על התחת, בטן בירה - כל זה מוביל לה נראה מתחמים מיותרים. והמתחנות נאלצות לבלבל את הגוף שלהם כי E, בסופו של דבר, מוביל איך אנחנו רגילים לקרוא, העובדה כי סקס בנישואין הופך פחות.

צריך להיות תחושה של הערכה עצמית. אבל, זה היה נחוץ כדי לנסות להעמיק בעניין עדיין צריך, ולא רוצה לשמור על העניינים שלך.

שכרו וצריך 10

זה גם שווה לבחון כי יש צורך להרגיש את ההבדל בין תשוקה וצורך פיזי. מישהו יכול לקיים יחסי מין כמה פעמים ביום, וזה ייחשב תשוקה, אבל למעשה זה לא יהיה סוף סוף, כמו אנשים רגילים להביע, כך.

אחרי הכל, כאשר בן הזוג סגור על בן זוג - זה לא אומר שהוא מתלקח לה. ואכן, במספר מקרים שונים, הוא פשוט, באופן כללי, זה יעשה לזרוק את המתח שלו. לכן, זה לא רק שווה את זה להניח כי עם תשוקה במערכת היחסים שלך הכל בסדר. אולי האבק עבר זמן רב, ורק צרכים נשארו.

באופן כללי, זה גם שווה להבין כי אף אחד לא מתריע על המסגרת עבור בני זוג. לקבוע כמה פעמים יש לך סקס - זה prerogate כל אחד, כפי שהיינו לקרוא, משפחה נפרדת. ולא בחיים שלך נראה כאילו הכל בסדר, כמה פעמים בשבוע אתה עם בן זוג, בסופו של דבר, מספיק, אבל מן השכנים ששמעת כי הם היו צריכים לקיים יחסי מין, וחוץ מזה כמה פעמים, זה לא שווה את זה סוף סוף מתח.

זכור, כל האנשים, כפי שישבנו בזמן, שונים, כמו הצרכים שלהם. לא לכאורה שווה את הטיסה אל הפעמון, לרוץ לפסיכולוג ולשאול מה לעשות. אולי בדיוק באותו זוג שלך הכל בסדר, ואת השכנים או פשוט להתנדנד בכך שהוא ייעלם לאחר שישה חודשים של חיים כאלה, או לשקר. ובאופן כללי, לא נותנים לאף אחד איכשהו להשפיע על החיים שלך, ולא מכם מצויד.

אל תהיה עצלן, הפתעה בן הזוג שלך לעתים קרובות יותר. ממה שאתה גבר, אז השותף שלך הוא מאוד עקרוני רק כדי לראות שאתה, כמו קודם, לחפש אותה. כולם ברורים כי המילה היומיומית לא יכולה להיות נאמנה בגברת האש שלו. ארוחת ערב עם נרות, טיול לקולנוע, שיחה פרנקית - כל זה, זה הפך, יעזור לעלייה הדרגתית בהתרגשות, וכתוצאה מכך - סקס טוסט. ממה שאתה גברת, אז לא להפסיק לצייר ונראה להתלבש רק רק כי שמעת את המילים מהחברה שלך: "אם האמת אוהבת, אז זה יהיה לאהוב, מה שאתה".

כן, אהבה מאפשרת לאדם לכסות את עיניו לחסרונות של שותף. אבל, אם אתה רוצה את האיש שלך כל הזמן אומלל כאשר כל הדגימות נדגו בך, הגברת המקסימה, שבו הוא ניסה פעם, סיימה את הכישלון בשבילו?

אין ספק שאף אחד לא שוכב. לכן, לפחות כמה מארחת צריך להיות עם תלבושות על אופציה מיוחדת, ואת תחזוקת היופי שלהם הוא בדרך כלל אחד אחריות של הגברת, ולא זה טבעי לא נטל את העבודה ואת הילד.

הסחת דעת מהחיים היא אחת המועצות העיקריות, אשר יסייע לשמור על תשוקה בין בני זוג. טיול רומנטי או רק צופה בסדרה - רעיון מצוין להירגע, ומאוחר יותר לעשות סקס חם.

לא מצפים משר השותף שלך. כולם ברורים שאנשים לא במיוחד אופייני יש מציאות. לכן, במקום שאתה שותק, אז שותף זה לא סביר לנחש מה שאתה צריך. לא לבלבל, בסופו של דבר, לקרוא על שלך בעיות שלא נראה לך.

כדי להגשים משאלות אישיות בישראל יסודי, במקרה שאתה ילדה מדהימה בלארוס. העוסקת בישראל המותרים לפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 6600 דולר.

אחרי הכל, למעשה, איך להגיע, לפחות איזה קונפליקט נקשר עם דברים קטנים. לא למישהו לא הסוד, כי מאז זה היה שקט, שני לא היו ברורים, ועכשיו זה נראה, מה שהאדם שלך לא מבין אותך, ובכלל "אמרתי לי את אמי ..."

ובסופו של דבר - ביקורת עיניים בעולם שלך בנישואין. זה יהיה רע אם לא אשים את מה שאנו מנסים להגדיר מחדש את הקשיים המשפחתיים, לגייס ילדים. בסופו של דבר, תודה לפחות מה, אפילו את צלחת מלוחים ביותר בעולם לשרת כל יום, זה ייוולד באיזה רגע. טוב מאוד להקצות מה עם קרבה אינטימית.

לא רק שווה לספור על העובדה כי השותף שלך יהיה כל הזמן שוכב לך, 20 ארבע שעות ביום ושבעה ימים בשבוע. זה לא מציאותי פיזית בלבד. וגם, להוסיף קשיים בעבודה, גידול ילדים, נושאים מקומיים, ואתה מבין כי יש כמעט תמיד כל הסיפורים על סקס יומי - סיפורים לא יותר.

ללעוס את חייך בלי לדכא על כל האחרים. לא עבור כל אחד הוא לא סוד כי בזמן שאתה הסכמת עם אדם לא סוף סוף לספק אחד את השני. עוד יותר, כמו שיש לנו זמן לומר, תמיכה והוצאה להורג הדדית צריכה להיות נחוצה, ללא כל איחוד שבלעדיה. יש לציין כי אתה מרגיש שאתה הפך, כדי לספוג עניינים יומי וקשיים, אז אנחנו לוקחים חופשה ומוציא אותו יחד עם בן הזוג שלך. במקום למהר עם זה, אז זה כרוך בכישלונות קבועים, או רק סקס, אשר יהיה רק ​​לזרוק את המתח ולהירדם.שכיחות השכיחות השנייה יכולה להפוך את הקלות מופרזת עם איזה מין מקבל שותפים.

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי מין.

במקום את התשוקה בנישואין יוצא, זוהי תוצאה של חוסר פעילות של שני השותפים. אז זה מגיע הרבה כאשר בני הזוג מחליטים, בסופו של דבר, לסיים לעבוד על מערכות יחסים לחשוב שהם כבר השיגו את מקסימום שלהם. בפועל, זה לא נראה קיים. על מנת שהשותפים בין השותפים היה ניצוץ, ומין, באופן כללי, נשאר יפה, יש צורך לעבוד ברציפות על האיחוד. באופן טבעי, מעת לעת צריך לעצור להירגע. אבל אחרי זה, זה צריך להיות מחודש עם איך כולם נמס, כוח כפול - רק כדי שתוכל לבנות מקרים חזקים, אמינים, הרמוניים. ומין בהם לעולם לא להשתעמם.

Просмотров: 2518 | Добавил: mingvhova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar