21:39
6 סיבות למה אתה רוצה לקיים יחסי מין עם לשעבר

למה אתה מושך אותך כל כך הרבה לאדם שכבר חצית את החיים שלך? אנו מבינים בטבע הרצון של סקס עם לשעבר.

התוכן של המאמר

1 למה אתה רוצה לקיים יחסי מין עם לשעבר 2 האם זה שווה משחק נר? 3 שאלות חשובות 4 הסכם שלום 5 סקס עם לשעבר: סיפורים אמיתיים

למה אתה רוצה לקיים יחסי מין עם לשעבר

אתה רק צריך סקס

לאחר כל היתרונות והחסרונות, סוף סוף דרש כי ההחלטה שלך היה נכון. אתה עם האיש הזה לא בדרך. אין לך עתיד. ולהחזיר את הקשר הזה (גם אם הם היו בדרך כלל די טוב, ואתה נפרדת בשלווה) אתה בהחלט לא רוצה, אבל ... אתה צריך סקס.

אולי סקס ללילה אחד עם בחור לא מוכר אתה לא מתאים. אתה לא יכול להירגע, אתה צריך לדעת את השותף קרוב יותר לפני המעבר למיטה.

או שאתה פשוט לא צריך שום זמן ולא הרצון לחפש מישהו ולגלות. ואז הרעיון של סקס עם הראשון מתחיל להיראות כזה להופיע ..

אתה צריך תחושה של קרבה

צעצועי מין יעזור לספק את הצרכים המיניים ולהביא אותך לאורגזמה. רבים מהם להתמודד עם המשימה הזאת טוב יותר מאשר לשעבר שלך. עם זאת, אתה מבין כי המקרה הוא לא רק ולא כל כך הרבה באורגזמה, כמו בתחושה של קרבה לאדם אחר. זה לא מספיק בשבילך, ואת היחסים החדשים באופק עדיין לא גלוי ..

הפער לא הביא לך כאב

נפרדת רגוע ובשלווה, כמבוגרים, אנשים יציבים ומבוגרים נפשית. אתה לא חושש כי חיבור אקראי ישבור פצעים כואבים (כי אתה פשוט לא צריך אותם), ואתה רוצה להתחיל בכל רחבי. וכאשר אין סיכונים, אז למה לא לנסות?

אתה פשוט בודד

זה נכון במיוחד עבור בנות, אשר, מלבד בחור (שעכשיו הפך לשעבר) לא ולא היו אנשים קרובים. לא חברות ולא חברים. אף אחד שיכול לתמוך. אף אחד לא יהיה אפשר ללכת לקולנוע או לבלות ערב נעים עם פיצה ויין. אף אחד לא יהיה אפשר לחלוק את ההנאות שלך ואת הצער.

אתה כל כך בודד שאתה לא מוכן לחכות למערכת היחסים הבאות.

שירות ליווי בישראל משולם באופן יעיל. שוב ושוב, הלקוחות הם צעירים משגשגים, זה שהם מבקשים למנוע יתרון של מבט בחופשה, לקחת יד עם אישה בהירה. הרווחים האלה די די, ולאחר מכן כדי לגמרי מעיל את האובייקטים הדרושים.
https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/

ועכשיו אתה כבר לוקח את הטלפון ולשמור לשעבר שלך.

"כימיה" עדיין בחיים

זה היה עם הבחור הזה מי אתה יודע מה זה תשוקה אמיתית. היו לך ניסויים מטורפים ביותר במיטה. את האורגזמות החזקות ביותר ואת התאריכים הבלתי נשכחים ביותר.

לא משנה כמה אתה מנסה להכחיש את הברור, אתה צריך להודות כי האיש הזה היה המאהב הטוב ביותר בחייך. אתה אפילו לא צריך מערכת יחסים איתו. אתה רק רוצה לנסות לחוות את מה שקרה לו. "מה אם לא יהיה לי דבר כזה?"- לחישות קול בראש שלך. וכאן, היד מגיע בחזרה לטלפון ..

אתה מרמה את עצמך

הוא התחיל להיפגש עם השני, אבל אתה עדיין מאמין שהוא לא יכול לשכוח אותך. מה שקיים יחסי מין עם האחר, הוא מייצג אותך. וגם כאשר אתה בא הזמנה לחתונה שלו, אתה ממשיך לשכנע את עצמך כי לא כל נגמר. כי עדיין יש לך סיכוי ..

אז, עצור! יקירתי, אתה מרגיש טוב? עדיין לא נהיה רעים מתקווה ריקה שתאכיל את עצמך לארוחת בוקר, צהריים וערב? האם אתה לא עייף לחיות בשלום הפנטזיה שלנו ולבלות נוער מבוזבז?

נא להעביר את מוקד תשומת הלב ולבחור, לבסוף מהבית. או עבור ויברטור או לאדם חדש.

האם זה שווה משחק נר?2

הרצון להיות שוב בזרועותיו לא משאיר אותך. חברות כבר הביעו לך זוג עדין והזהיר כי הם לא תתמוך במיזם שלך. אתה מעונה ספקות ואינם יודעים איך לעשות. נסה להתנהג בחוכמה? לתת במקום?

מומחים מאמינים כי לפעמים סקס עם לשעבר הוא רעיון טוב. וזה למה:

הוא יתמודד ללא נווט

לשעבר כבר יודע את הגוף שלך, יודע מה מרגש אותך ויודע איך לתת לך הנאה (טוב, אני רוצה להאמין בזה!). אם אין לך תלונות זה לזה ואתה יכול להישאר במערכת יחסים טובה לאחר חוויה זו, אז למה לא?

"אז שניכם מקבלים שותף מיני שיודע ואמון. זה נכון במיוחד אם אתה עדיין לא מוכן להתחיל יחסים חדשים, "אומר sexopathologist רוד ליפסקי.

אתה יכול לסגור את הפרק הזה

"סקס פרידה יעזור לך לבסוף לסגור את הנושא של היחסים שלך" - מסביר הפסיכולוג הקליני דאר בושמן. כמובן, זה לא נוגע למקרים אלה כאשר אתה בקושי זחל מתוך יחסים תלויים שיתוף ועדיין לא יכול ללמוד לחיות בלי זה את זה.

זה יותר טוב ממין לילה אחד עם זר

אם אוננות לא מספיק בשבילך, ומין ללילה אחד הוא לא שלך, לשעבר! "במין עם לשעבר יש רמה מסוימת של נוחות וביטחון, אשר לא יכול להיות עם שותף חדש" - מאשרת את מומחה סקס ויחסים megan stubbs.

עם זאת, מומחים גם לשקול את חובתם להזהיר אותך כי סקס עם exa יכול להביא הרבה בעיות. לדוגמה:

זה יהיה קשה יותר לך לשבור את החיבור

"במהלך ואחרי סקס, כימיקלים נבדלים כי לאגד לך יחד. ובגוף של אישה oxytocin פועל יותר מאשר בגוף של גבר. לכן, אחרי סקס, אישה עלולה להרגיש כאילו החיבור שלהם מתחיל שוב לתקן את זה, בעוד האיש הכל יהיה שונה, "הוא מזהיר את המומחה רייצ 'ל רייט.

האם זה ראוי להגיד מה אי הבנה הוא כרוך עם העובדה כי הלב שלך יהיה שוב שבור?

זה ייתן לך תקווה שווא

אתה חייב להבין מראש על עצמך כי סקס עם לשעבר לא מבטיח שהוא רוצה לחזור אליך. גם אם סקס הוא טוב מאוד.

"כאשר שותף אחד כבר התקדמה, והאחר לא, מין אקראי יכול לגבות את האופטימיות המיותרת האחרונה", אומר ספני סלייך מין מטפל.

זה ייתן תקווה שווא לשעבר

"המשך לקיים איתו יחסי מין, תוכלו רק לתת לו סיבות נוספות להמשיך את ניסיונותיהם לשמור אותך. ואז הוא יכול להאשים אותך כי אתה לשווא נתן לו תקווה שווא, "מזהיר ליפסקי.

את הפליטה לא יכול לשכוח אותך ואת המחשבה על "לסבך" בא דעתך? לצאת על ריצה ולרוץ עד רעיון מטורף זה לא להרוס את הראש שלך.

זה יהיה קשה יותר לך לתת יחסים אלה

"סקס מונע להתקדם ולהאריך את הזמן שבו אתה סגור מבחינה רגשית עבור יחסים חדשים", פסיכולוג קליני מקס sharpe מזהיר.

אתה לא יכול לשכוח את לשעבר רק התחלתי לצאת מהפוכין של סבל וגעגועים על זה? לא סקס! הצטרף לרוץ לגברת שרוצה לבלות את הלילה עם הרבה רחמים. אתה צריך שניהם צריכים לשמור על הראש שלך.

שאלות חשובות 3

לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית, לבדוק כמה אתה מוכן לאירוע מסוכן זה. לענות על עצמך לשאלות הבאות:

אתה מפוכח?

התכתבות שיכורה, לפלרטט ושיחות דרמטיות יכול להיות כיף. אבל כאשר אתה מתעורר בבוקר ואתה רואה פנים מוכרים על הכר הבא, כיף של VMYG ייעלם. נקודה חשובה של הכנה למין עם הקודם: ההחלטה הסופית צריכה להילקח רק במוח מפוכח.

שניכם מסכימים שהפרידה שלך היתה ההחלטה הנכונה?

אם זה לא כך, עדיף לסרב. אחרת, תוכלו לעשות דייסה כזו כי אתה צריך לדאוג במשך זמן רב מאוד.

אתה בהחלט לא רוצה להמשיך את היחסים האלה?

לבלות את הזמן ואת האנרגיה לאדם שאינו חולק את השאיפות שלך הוא די בלתי סביר. אז אתה תבוא על השיחה הראשונה שלו בכל עת של היום, בתקווה שזה ישנה משהו?

והוא רוצה להחזיר את היחסים שלך?

אם שניכם חולמים על ראוניון, הדגל בידיים שלך (וחפיסה של קונדומים טובים בנוסף). אם הוא מנסה להחזיר אותך, ואתה לא צריך את זה, אם כדאי לבזבז זמן?

הסכם שלום 4

רוצה למנוע אי הבנות עם לשעבר ולעשות ללא דרמה מיותרת? לאחר מכן דון בפרטים הבאים מראש:

הציפיות שלך הן מפגישה זו ומהתקשורת הנוספת שלך; הרגשות שלך - על הפגישה הקרובה, יחסי העבר שלך ואת הפער שלהם; משך המפגשים שלך - בין אם זוהי פעולה חד פעמית או שאתה רוצה להיות "חברים סקס"; היחסים שלך עם אחרים - בין אם אתה חשוב מאשר שותפים אחרים זה מזה (יש גם בעיה של טיפול לבריאות שלך אמצעי מניעה כאן).

אז הבננו. אבל תוכנית הפעולה שלך כבר אחרי מה שקרה:

אל תשכח את הסיבות אשר הופרדת

אתה לא כל כך שבור, נכון? סקס היה טוב, אבל במערכת יחסים משהו לא היה בדיוק כפי שאתה רוצה. אתה יכול להגדיר קצת ולזכור את העבר, אבל לא להשתכר. הפכת לשעבר כי היו סיבות.

המשך להמשיך הלאה

לדבר עם חברים. ללכת לפסיכולוג. יהיה המרה אחד עם השני. התחל ללכת על תאריכים. בדרך זו או אחרת, אבל לעשות הכל כדי לשים את הנקודה במערכת היחסים שלך.

תיזהר למילים

אין צורך לומר זה בזה ביטויים "אני אתקשר אליך", "איכשהו לחזור" והכל רוח כזה. "תודה לך על הלילה הקריר. הפגישה האחרונה שלנו לא היתה רעה, "אפשרות זו מתאימה למצב שלך.

לא להעמיד פנים ששום דבר לא היה

זה מוזר. לא סביר. וטיפש. מה קורה. זוהי ההחלטה המודעת שלך, את המין שהלכת מרצון. להיות עצמך כמבוגרים אשר רק החליטו במהירות לסיים.

סקס עם לשעבר: סיפורים אמיתיים 5

מה יכול פגישה ספונטנית עם לשעבר שלה? אתה תספר לך אלה מיני אנונימי סיפורים:

הקלה המיוחלת

"בשבילי, סקס עם הראשון הפך את הפתרון הטוב ביותר בחיי. זה נתן לי הרבה יותר ממה שציפיתי - ושיפור ההערכה העצמית, ואתחל מחדש. כן, ופשוט היה כיף!

באותו זמן לא זזתי קדימה או חזרה. אבל למרבה הפלא אחרי הלילה, למחרת בבוקר הרגשתי הקלה. נפרדנו נורא, היה הרבה כאב ועבירה. זה התחיל להיראות כי יחסים אלה היו טעות מפלצתית אחת. עם זאת, באותו לילה הזכיר לי כמה טוב הוא עדיין, כמה כיף היינו יחד. וזה עזר לנו לחלק בשלווה.

המשחק לפי הכללים

"יש להקים כללים בהכרח. למה? כי אחרת אין לך זמן להסתכל אחורה, כמו שאתה כבר במערכת יחסים שוב ושוב לריב על זוטות לרפרף כל עצבים. אחרי הכל, אנחנו לא רוצים את זה, לא?

לא לבצע את הטעויות שלי ולדבר הכל מראש. ואז לא היה לי זמן למצמץ והעין, כפי שכתבתי לו דיווחים אגרסיביים שהוא איחר לחתונה של דודתי. לא, אתה לא צריך אושר כזה ".

Harakiri לא רוצה?

"מזלג לשעבר שלי, התבררנו להיות משוכים לשלב הזה" רק סקס ". זה היה נורא. בזמן שאתה במיטה, אתה מרגיש יפה. ואז מגיע הרגע של הריקירי רגשי. תמיד. או שאתה או שותף. וכך בכל פעם ".

תובנות אלוהית

"החלטתי על סקס עם הראשונים כדי להוכיח לעצמי ששכחתי אותו. אז התברר.

חלום אסקרטטים מוסמכים לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. כולם נדיבים ואבניים. אבל זה כבר לא רק הצדדים הטובים לעבוד.

הבנתי שאני כבר לא הגיוני לשפוך דמעות בגלל זה ומקווה למשהו. ומאז, אם יתברר שהמין איתו היה בינוני - וזה נראה לי שהוא המאהב הכי טוב בחיי!-

הרפתקאות סודיות של בני זוג לשעבר

"במין עם בעל לשעבר יש משהו כל כך שובב. נראה שאנחנו מוחזרים באותו זמן כאשר הם פשוט התחילו לפגוש. היה פלרטט, היתה פיתוי ותחושה מרגשת, כאילו היה לך רומן בצד. חוויה זו גרמה לנו את ההזדמנות להרגיש חופשי וסקסי ".

Просмотров: 278 | Добавил: mingvhova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar